Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


O kosmetykach tej marki pisałam już Wam wielokrotnie. Bardzo je polubiłam i kiedy jest okazja staram się dorwać najczęściej na promocjach coś właśnie od CL.Dziś pokażę co nabyłam a mianowicie: Maseczki do twarzy, serum do rzęs oraz komplet podkładów.

Luksusowa rozświetlająco-liftingująca maseczka do twarzy z 24k złotem (6,99 złotówek) fajnie pachnie i fajnie naciąga;) dobra sprawa na zakończenie ciężkiego dnia. Skóra wydaje się promienna i odżywiona. produkt wart uwagi jeśli ktoś lubi tego typu zabiegi;;)


Ten produkt mnie zaciekawiła bardzo. Jako, że jak do tej pory tego typu sera do rzęs nie działały na mnie nic a nic i oczywiście niczego to mnie nie nauczyło bo nabyłam podobny produkt ponownie;) oczywiście też nic nie dał szałowego, może jedynie nieco wzmocni mi rzęsy i tak mi nie lecą. Ale jak ktoś lubi może spróbować ;) może akurat się sprawdzi;) 

I master podkład;)Fajne, mega lekkie ale dobrze w miarę dobrze kryjące podkłady od razu przykuły moją uwagę. Ładnie pachną, dobrze się rozprowadzają zarówno palcami jak i blenderem czy pędzlem. Oczywiście żaden z kolorów sam w sobie nie pasował kolorystycznie do mojej cery ale co zrobiła mądra Iwonka a pomieszała sobie kolory i co? hit! mieszam jak w kociołku Panoramixa by uzyskać odpowiedni odcień;) 


Ostatnio bardzo polubiłam lekkie podkłady i coraz częściej właśnie sięgam po ten typ. Zapewne są tu osoby, które znajdą swój odcień ;) Dodam, że podkłady nie ciemnieją (przynajmniej u mnie) do daje im dodatkowe TAK;) i cena spoko bo 39,99 złotóweczek ;) i często są promocje;)

Lubię no ;)

8 komentarzy: