Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


Targi, targi i po targach. Dziś parę słów o targach Beauty Forum oraz towarzyszącej im imprezie dla blogerów Influencer About Beauty, którą zorganizowały sprytne babki z Agencji Blog Media. 

Na Beauty Forum byłam po raz pierwszy i mogłam porównać je z Targami Beauty Days.  Forum nastawione jest bardziej na klientów posiadających swoją działalność ale klienci detaliczni też mogli spokojnie znaleźć coś dla siebie. Ja osobiście chciałam upolować trochę rzęs od marki Clavier i generalnie rozejrzeć się co mogę tam dla siebie upolować. 


Na Beauty Forum zachwycały mnie bogate stoiska, piękne, barwne po prostu nie wiedziałam na co już mam patrzeć, nie ukrywam, że zrobiłam mega mało zdjęć ale po prostu nie miałam kiedy. Od stoiska do stoiska zrobiłam parę ładnych kilometrów i więcej czasu zajęły mi rozmowy a niżeli łażenie z telefonem....


Ludzi było masę, głównie z tego co zaobserwowałam byli to przedsiębiorcy nie zauważyłam (chyba, że źle patrzyłam;p) zjawiska"dej bom bloger".  Blogerzy głownie byli na górze na prelekcjach i uważam, że tu było mniej blogerów ale za to większa jakość i klasa jaką reprezentowali. Impreza Influencer About Beauty odbywała się na pierwszym piętrze w kameralnej sali. Cisza, spokój i ciekawe prelekcje. Tak ogólnie mogę podsumować całe zdarzenie. Ogromny plus dla organizatorów. Dziewczyny wielkie gratulacje!Dzięki IAB mogłam poznać markę Uzdrovisco, która szturmem weszła na polski rynek i totalnie skradła moje serce. Posłuchałam też co ma do powiedzenia Teaology ....ale nie byłam do końca zachwycona tym wykładem.  

Do moich rąk wpadło:Dla mnie oba produkty to totalna petarda. Moja gęba pokochała je od pierwszego użycia!

Oczywiście poleciałam na dół zrobić mini zakupy...nie mogłam odejść od stoiska "Zapach Orientu" beż chociażby małego zapachu. Ubóstwiam ich....


Tak jak wspomniałam wcześniej musiałam zrobić mini zapaś rzęsek od Claviera.


 Czy targi podobały mi się bardziej? Powiem tak, każde były w swoim guście i każde były nastawione na innych klientów. Jednak miałam na czym zawiesić oko i co chciałam kupić, kupiłam i z największą przyjemnością wybiorę się tam za rok.6 komentarzy: