Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


Pędzli w mojej kosmetyczce jest od groma i więcej, jednak moją pędzlową rodzine postanowiłam nieco powiększyć. Nie żałuję.


Postawiłam tym razem na nieco droższe jednakże nadal w bardzo przystępnej cenie mini komplet od Nanshy Polska wraz z tuba na ich przechopwywanie (dla mnie osobiście mega fajna opcja i pędzle nie fruwają po całej łazience a czasem sie tak zdarza niestety;).

Za co pokochałam Nanshy? A mianowicie za dbałość o detale i przede wszystkim supr jakość. Każdy pędzel bez względu do czego służy jest wykonany ręcznie z niebanalną pieczołowitością. Każdy jest sygnowany i opisany do czego służy.


Miękkie włosie to kolejny atut tych pędzli, wykonane tylko i wyłącznie z najwyżeszj jakości włosia syntetycznego , bardzo delikatnego dla skóry ale także odpornego na wszelkie odkształcenia i uszkodzenia. Z ławością także się je czyści.


Kompaktowość to kolejna fajna cecha tych pędzli. Nie są one ani za duże ani za małe ot tak idealne w sam raz. Idealnie nadają się do średniej kosmetycznki, kiedy nie chchemy ale i byc może nie ma takiej potrzeby by targać ze sobą tubę.


Jak wspomniałam Nanshy ma bardzo przystępne ceny zarówno pojedynczych egzemplarzy jak i całych kompletów.

Podumowując - jestem mega oczarowana ich jakością i wykonaniem. Polecam zarówno początkujących jak i zaawansowanych makijażystów.

Więcej znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu ----> Nanshy

6 komentarzy: