Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska

Pani Walewska

 

Perfumy Pani Walewska to nazwa marki perfum, która mogłaby nawiązywać do postaci hrabiny Marii Walewskiej. Maria Walewska była polską arystokratką i kochanką Napoleona Bonaparte, którą poślubił i uczynił hrabiną cesarstwa.

Już sam zadziorny charakter perfum pokazuje flakon, który łudząco przypomina kształt kapelusza wyżej wymienionego Napoleona Bonaparte.

Pani Walewska

Patrząc na klasyk Pani Walewskiej przychodzą nam na myśl nasze babcie oraz czasy PRL-u. Classic raczej nie przypadnie wszystkim do gustu ale sama osobiście znam fanki tego zapachu.

Marka Miraculum wprowadza nas w nieco inne odmiany tego zapachu, między innymi Czarny jak noc Noir czy biały Sweet Romance. Chociaż moim ukochanym jest RUBY.

Każdy jest inny, jak różne jesteśmy my kobiety.

Nie kosztuje majątku bo około 20 zł. (Ostatnio możemy je zakupić chyba za 17 zł w dobrze nam znanej Biedronce) Obecnie trwa promocja w Drogeriach Hebe.

Przyznam, że mam wszystkie zapachy i każdy z nich jest wyjątkowy. Każdy pasuje do innego dnia czy nastroju. A nawet pory roku.


Polecam serdecznie zapoznać się z samą historią tych perfum ale i z propozycją zapachową jaką mamy do wyboru. Ja chętnie do nich wracam i używam z przyjemością.

2 komentarze:

  1. Oo dobrze wiedzieć, kojarzę ciemne niebieskie flakony jeszcze z dzieciństwa, czy gamy zapachowe uległy zmianie? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pamiętam jak podbierałam mamie te perfumy :)

    OdpowiedzUsuń