Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


15 grudnia w niedzielę odbyło się już kolejne Mikołajkowe spotkanie blogerek w Chełmie. Tym razem podczas spotkania i licytacji wsparłyśmy kwotą prawie 1400 zł Chełmską Straż Ochrony Zwierząt. W tym roku jak zwykle całe spotkanie zorganizowały Klaudia, Marta i Karolina i do nich ślę całusy i podziękowania za zaufanie i zaproszenie. Tym razem dorzuciłam do spotkania parę sponsorów ze swojej strony. Ugościła nas restauracja McKenzee i w tym roku odwiedził nas Mikołaj...hojny Mikołaj;)


Było nas zacne grono 10 Mikołajek: Madzia (The woman Life), Sylwia (Czerwonousta), Klaudia (Czarnulka), Karolina (Pitbajka), Marta (Kicia Makeup Art), Ja - (Eteryczny Świat), Aga (Kosmetyczny Fronesis), Gosia (77fantasmagorie77), Madzia (Mazgoo) i Ewa (Piękna Sprawa)

Firmy które brały udział w spotkaniu zarówno przy licytacji jak i wsparciu każdej z nas, obdarowały nas tak, że wpadłyśmy w totalne osłupienie. Wsparło nas około 50 firm....Każda z nas wyszła dosłownie objuczona.
Firmy stanęły na wysokości zadania i po mimo końcówki roku zdołały jeszcze wesprzeć nasze spotkanie. Za co wielkie DZIĘKUJĘ. 

Jeszcze raz wielkie dziękuję za zaproszenie, było mega a przepona ze śmiechu jeszcze mnie boli. Mam nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku w równie zacnym składzie;)
Co przywiozłam ze spotkania pokażę w osobnym poście;) Zdjęcia dzięki uprzejmości naszej nadwornej fotograf Madzi Mazgoo;)

12 komentarzy: