Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska20 października miałam okazję być jedną z uczestniczek spotkania blogerek w Lubartowie czyli  trzeci Zlot Lubelskich Straszydełek. Jak co roku świetną atmosferę zapewniły nam organizatorki Sylwia i Ola;) Dziewczynki serdecznie dziękuję za zaproszenie. Tradycją tych naszych spotkań są charytatywne licytacje a dochód z nich przeznaczany jest tym najbardziej potrzebującym. W tym roku udało nam się uzbierać prawie 1300 zł, które powędrowały do Łukasza z Krasnegostawu ,który uległ poważnemu wypadkowi. Łukasz trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą!


Jak w roku ubiegłym hojnie ugościła nas swoimi pysznościami Lubartowska restauracja "w Bramie" Kurczak w sosie mango to już taki klasyk, bo w tym roku fororę zrobił fantazyjnie podany szaszłyk;)Nie było by tego wszystkiego gdyby nie nasi sponsorzy, którzy przeznaczyli na licytację prawdziwe perełki.


Ja bardzo lubię te spotkania, bo tak naprawdę z dziewczynami widujemy się bardzo rzadko, każda z nas pochodzi z innego miasta i czasem bardzo ciężko zgrać i umówić na przysłowiowe piwo. A oto fajne kobitki które przybyły do Lubartowa;) Zdjęcia udostępniła nam nasza Madzialena - Mazgoo i Gabrysia - Kosmetyki na Kozetce;)


Dziewczynki było mi bardzo miło i mam nadzieję do zobaczenia za rok;)A o upominkach tych od sponsorów i tych z licytacji napiszę w osobnym poście już niebawem;)

6 komentarzy: