Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


Elo melo ziomeczki, ostatnio totalnie Was katuję darami losu z naszego ostatniego Chełmskiego spotkania. Nasze organizatorki totalnie wspięły się na wyżyny i ogarnęły naprawdę fajnych sponsorów.  Oprócz masy atrakcji jedną z priorytetowych byłą licytacja dla Lidki -  małego słoneczka , które bardzo potrzebuje pomocy. Mam nadzieję, że nasza mała cegiełka pomogła chociaż troszkę. Razem z dziewczynami zebrałyśmy 950 zł i te pieniążki trafiły jeszcze tego samego dnia do naszej małej bohaterki.


Moja gorąca prośba, jeśli macie ochotę i wielkie serce zarazem małą Lidkę można wspomóc, zachęcam każda złotówka ma duże znaczenie.


Mi udało się wylicytować kilka perełek z @essence @baboo i @shoutMeBaza z @essence totalnie mnie rozwaliła, przyznam szczerze, że lepszej nie miałam i nie zamienię jej na żadną inna. Podkłady totalnie nie w moim stylu i kolorze ale bardzo ucieszy się z nich moja mama;) Tusz też pozostawia wiele do życzenia ale firma ma w ofercie dużo lepsze z których nie ukrywam korzystam bo są tanie;)

Jeśli chodzi o tak zwaną kolorówkę również było nie ukrywam "zacnie" @kobo @revers  @mysecret @sensique czy @essence....kosmetyki nie są strasznie drogie a jakość naprawdę przyzwoita.

i perełek ciąg dalszy.....przyznam, że oczarowały mnie rozświetlacze z Reversa a podkład z @mysecret skradł mi serce. Chociaż kolor trafił mi się zbyt ciemny postanowiłam sprawdzić krycie by ewentualnie dobrać odpowiedni odcień....i tak zrobiłam. krycie revelka, nie ciemnieje i długo się utrzymuje. kupiłam w Naturze dwa inne odcienie akurat na promce bo za jeden zapłaciłam 14 zeta -dla mnie są idealne!

Nie obyło się też bez nowości hybrydowych markę @vasco znam i chwalę bo mają fajne lakiery z @laqell się też dobrze znamy i dałam tym lakierom drugą szansę bo wcześniej nie pałałam do nich miłością bo u mnie się nie spisały;/ a marka @Lu to dla mnie totalna nowość ale mega fajna, zrobiłam nimi wakacyjna stylizację , którą pokaże Wam na Insta i jestem mega z nich zadowolona. Dobrze kryją i długo się trzymają!
O pazurkowe dodatki zadbało @AllebeautyChełm 


i darów ciąg dalszy...


Największą atrakcją okazało się robienie wianków i tu był totalny BOOM! a dokładnie boom.pl kwiaciarnia która udostępniła nam masę kwiatów do tego przedsięwzięcia!


Jak dotarliście do końca to super , bo pozdrawiamy Was serdecznie wraz z moimi towarzyszkami podróży do Chełma;) no cholera Wszystkie kocham noooo...
Zdjęcie poczyniła nam Dianka z @dajanalogist , mnie i Madzię @mazgoo.pl zawiozła Inka z @inka.zmaluje ;) Było przekozacko;)
10 komentarzy: