Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-ZgierskaOstatnio staram się nadrobić zaległości na blogu. Troche jakoś dużo się u mnie dzieje i staram się wiele rzeczy ogarnąć w jednym czasie.
Sporo ostatnio uzbierałm rzeczy które chciałabym Wam pokazać.  Kosmetyki które nie kosztują miliard a spełniają swoją rolę w stu procentach.  Takim kosmetykiem którego używam ostatnio jest kredka srebrna do oczu.
Jest bardzo miękka i daje fajny efekt na oku.  Nie podrażnia jak inne kosmetyki tego typu.  Świetnie nadaje się do blendowania. Jako że mamy lato ja preferuje delikatne makijaże i akurat w lecie (jak zauwazylyscie na moim Insta ) stawiam nacisk na mocniejsze usta i sporo rozswietlenia. Lekko podkreślam tylko linię wodna pod rzesami. 
U mnie w tego typu makijażach ta kredka sprawdza się całkiem przyzwoicie. W okresie jesienno-zimowym robię oko nieco bardziej wyraziste i wtedy pobawie się nią  jeszcze.
znacie ten produkt?  Jakie sa  Wasze najciekawsze przygody z kredka do oczu? Najciekawsze opowieści zostaną nagrodzone; )
Wasza I.

2 komentarze: