Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


Moda na mani hybrydowy nie słabnie. Przynajmniej u mnie. Do mojego hybrydowego pudełka wpadły trzy kolory z kolekcji letniej od #ados. Stwierdziłam, że pokażę je w matowej wersji.
Kolory jakie miałam okazję przetestować to 36 cherry 28 creamy nude i 37 warm violet.
Jeśli chodzi o trwałość to moje długotrwałe doświadczenie z ta marką to te lakiery maja mego dobrą trwałość. Są bardzo odporne na różne uszkodzenia. Z kryciem jest różnie w zależności o odcienia ale w głównej mierze jest ono bardzo dobre.


Nie przepadam za matowym mani ale czemu miałabym nie spróbować? i chyba się do niego przekonam bo efekt jaki uzyskałam na wzornikach zdołał mnie zachęcić do zrobienia właśnie takiego mani. (i wiem , że na pierwszy rzut pójdzie nudziak)


Jeśli chodzi o krycie to chyba wiśnia miała najsłabsze ale jest to specyfika tego koloru, ponieważ jest on zaopatrzony w drobinki. Niestety po mimo moich wszelkich starań nie udało mi się ich pokazać (sorki taki mądry telefon).


Przyznam, że jeśli chodzi o ten kolor to i macie prezentował się nawet spoko bo mimo matowej wersji widać było te drobinki które dawały bardzo fajny efekt. Pomyślałam , że może być to całkiem fajny lakier do wykończeń pod kolor bazowy....np. nadanie charakteru innej czerwieni?
Ale sam w sobie po trzech warstwach wygląda równie efektownie.


Wiele z Was pytało mnie na Insta o ten własnie kolorek. I powiem , że w obu wersjach jest zajebisty! jedno krycie wystarczy by uzyskać efekt wow! i mega wygląda zarówno w wersji shine jak i matt.  Jestem mega zachwycona tym kolorem i wiem, że będzie mi pasował do wielu stylizacji.


Mój faworyt nazywany przeze mnie pieszczotliwie "ślubniakiem" bo idealnie wyglądał do tego typu uroczystości ale i jest idealny na lato i równie cudnie prezentuje się w obu wersjach.  Jesli chodzi o krycie to tu w zupełności wystarczą dwie warstwy.Te lakiery możecie znaleźć w Stokrotce za cenę 19 zł.
Jak Wam się podoba taka wersja?


9 komentarzy: