Eteryczny Świat by Iwona Wolanin-Zgierska


Ekskluzywny olejek do dłoni i paznokci stanowi wyjątkowe połączenie naturalnych olejków,Witaminy E, oleju rycynowego i kwasu hialuronowego. Specjalnie dobrany kompleks olejków (słodkie migdały, makadamia czy też kokos) zapewnia niezwykle komfortową pielęgnację dłoni i paznokci.Uelastycznia i wzmacnia płytkę paznokcia ( zwłaszcza po wielu zabiegach kosmetycznych - tj. hybrydy) chroniąc ją przed łamaniem i rozdwajaniem. W efekcie regularnego stosowania poprawia się stan paznokci które stają się mocne, gładkie i błyszczące. Kwas hialuronowy posiada właściwości silnie nawilżające-zatrzymując znaczne ilości wody w głębszych warstwach skóry, poprawia jej elastyczność. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. W efekcie regularnego stosowania skóra dłoni odzyskuje gładkość, miękkość i elastyczność.


Zarówno jeden jak i drugi olejek do paznokci ku lepszym efektom należy stosować na noc. Wtedy ładnie się wchłonie i nie będzie nam przeszkadzał w ciągu dnia. Bardzo ładnie nawilża skórki a skóra na dłoniach jest naprawdę bardzo miękka.
Olejki są mega wydaje, jedna aplikacja wystarczy w zupełności. Bardzo dobrze się rozprowadzają. Ja olejki stosuję zamiennie. 
Koszt takiego olejku  to około 15 zł. 


Myślę, że taka kuracja bardzo przyda się każdej z nas zwłaszcza po zimie aby nasze dłonie wyglądały pięknie na nadchodzącą wiosnę;)

Wasza I.

4 komentarze: